Artery Hotels to sieć butikowych hoteli w centrum Krakowa. Z pasji do hotelarstwa tworzymy miejsca przepełnione gościnnością. Czujemy się tu jak w domu, dzieląc się rodzinną atmosferą z każdym z naszych Gości. Kochamy Kraków - zapraszamy do miejsc, które sami chętnie odwiedzamy. Zachęcamy, aby oderwać wzrok od spisu atrakcji i spojrzeć na miasto oczyma jego mieszkańców. Inspirujemy naszych Gości, aby zatopili się w nurcie miejskiego życia i przez chwilę stali się jego częścią oraz odnaleźli wiele powodów, dla których warto powracać. Jak do siebie.

Szkolenia

Wspieramy rozwój osobisty i zawodowy pracowników każdego szczebla, zapewniając udział w profesjonalnych szkoleniach, konferencjach oraz innych wydarzeniach w branży hotelarskiej.

Integracja

Rodzinna atmosfera w firmie to dla nas priorytet. Dlatego dbamy o wzajemne relacje, organizując cykliczne imprezy dla pracowników.

Prowadzimy stałą rekrutację do wszystkich działów. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, skontaktuj się z nami wysyłając CV na adres: rekrutacja@arteryhotels.pl

Oferujemy pracę w wymiarze pełnego etatu, poprzedzoną cyklem płatnych szkoleń.

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • elastyczny grafik na każdy miesiąc, dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • śniadanie pracownicze
  • dodatkowo płatne dni świąteczne

Szukamy osoby, która:

  • Jest dyspozycyjny/a i może podjąć pracę również w weekendy
  • Sumiennie wykonuje swoje obowiązki

Oferujemy pracę w wymiarze pełnego etatu, od zaraz, poprzedzoną cyklem płatnych szkoleń.

Zapewniamy:

  • zdobycie doświadczenia oraz wiedzy hotelarskiej
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  •  cykl płatnych szkoleń
  • wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  •  zmiany w wymiarze 8-godzinnym lub 12-godzinnym
  • wsparcie i pomoc ze strony managera hotelu

  • Charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą
  • Jest pozytywnie nastawiona do pracy w zespole a także do kontaktu z klientem
  • Płynnie posługuje się językiem angielskim
  • Jest dyspozycyjny/a i może podjąć pracę również w nocy oraz w weekendy
  • Nie ma problemów z komunikacją i jasnym przekazywaniem informacji
  • Potrafi z uśmiechem wytłumaczyć, jak dotrzeć do głównych atrakcji turystycznych w Krakowie
  • Z łatwością obsługuje sprzęt biurowy

Szukamy osoby pełnej uśmiechu i energii, która dołączy do naszego zespołu jako kelnerka do obsługi śniadań bufetowych.

Zapewniamy:

  • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży hotelarskiej
  • Pełny etat na umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Przyjazne warunki pracy w przytulnym otoczeniu
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Godziny pracy 6:00-14:00
  • Śniadania pracownicze, dodatki świąteczne i imprezy integracyjne

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Uśmiechu i pozytywnego podejścia do pracy
  • Chęci do pracy z ludźmi i umiejętności obsługi Gości
  • Elastyczności i gotowości do pracy w tygodniu oraz w weekendy i święta
  • Chęci do nauki
  • Wymagana książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia. Mile widziane orzeczenie sanitarno epidemiologiczne

Twoje zadania:

  • Obsługa śniadania bufetowego i zapewnienie naszym Gościom miłego i profesjonalnego doświadczenia
  • Pomoc w utrzymaniu porządku w sali śniadaniowej

Oferujemy pracę w wymiarze pełnego etatu, od zaraz, poprzedzoną cyklem płatnych szkoleń. Jaki będzie Twój zakres obowiązków ?

  • Witanie Gości hotelowych z uśmiechem
  • Przyjmowanie oraz wydawanie bagaży Gości
  • Prace porządkowe
  • Dbanie o ogólną czystość hallu recepcyjnego i otoczenia budynku
  • Pomoc pracownikom służby pięter w wykonywaniu niektórych czynności (wieszanie zasłon, wymiana żarówek etc.

Zapewniamy:

  • Śniadania pracownicze
  • Praca w dni świąteczne dodatkowo płatna
  • Możliwość awansu na wyższe stanowiska / zmiany działu
  • Pracę w wymiarze ok. 120 – 180h miesięcznie wg preferencji
  • Pracę w godzinach od 7 - 19 oraz nocne 19-7, zmiany po 12h. Istnieje możliwość dostosowania grafiku i zmian godzin pracy
  • Pracę również w weekendy i święta
  • Możliwość dopasowania grafiku do innych zajęć (grafik ustalany jest na podstawie Twojej dyspozycyjności)